החלפת צילינדר

החלפת כל סוגי הצילינדרים במרכז על ידי מנעולן מוסמך מורשה הגעה תוך 20 ד'ק 24 שעות ביממה 

מחירון החלפת צילינדרים:

בשעות הלילה לאחר השעה 21:00 שבת וחג תחול תוספת של 25%

כל המחירים מתיחסים להחלפת צילינדר כולל התקנה

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי עבור החלפת צילינדר מכל הסוגים

cartis ashrai

מקרים בהם יש צורך להחליף צילינדר

לעיתים אנו נדרשים לבצע החלפת  צילינדר לדלת ובאופן טבעי עולות השאלות: 

איזה צילינדר מתאים לדלת שלנו? מה היא רמת האבטחה הנדרשת? וכמה זה יעלה?

כמנעולן קריאה להחלפת צילינדר הינה הקריאה הנפוצה ביותר .

צילינדר הינו המכלול המאפשר למגנון ולבריחים להיפתח ולהיסגר אל תוך הדלת והמשקוף .

כשהצילנדר תקול ומסתובב קשה ,אין כלל שאלה האם יש צורך להחליפו אך תופתעו לגלות שישנם מקרים נוספים בהם יש צורך להחליף צילינדר בדלת הבית הפונה אל החוץ .

כאשר אתם לא בטוחים, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע לפני החלפת צילינדר  – הנכם מוזמנים לצור קשר לשיחת ייעוץ חינם אל נתי המנעולן לשירותי מנעולנות באיכות והרמה הגבוהים ביותר עם שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים. 

גללו מטה למידע נוסף ומחירים

 

שלום שמי נתי והנני מנעולן מוסמך מורשה, כך כשתיצרו עמי קשר על מנת להחילף צילינדר בביתכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי יש בידי הניסיון ההסמכה והתעודות על מנת לבצע בביתכם החלפץ צילינדר  וכל עבודה בתחום המנעולנות.

התקשר עכשיו לייעוץ חינם והצעת מחיר להחלפת תילינדר

מקרים בהם יש צורך להחלפת צילינדר

1..כניסה לדירה חדשה מקבלן:

נכנסתם לדירה חדשה ? בשעה טובה הנני סמוך ובטח כי השקעתם ממיטב כספכם וזמנכם על מנת לשפץ לרהט ולהעמיד את דירת חלומותיכם , וכעת לאחר שכל בעלי המקצוע סיימו את עבודתם זהו הזמן לאבטח את דירתכם החדשה ולהחליף צילינדר בדלת, כך תוכלו בסכום קטן לאבטח את רכושכם היקר וכמובן את בני משפחותיכם, לכן כבעל מקצוע בתחום המנעולנות אם נכנסתם לדירה חדשה זהו הזמן לחליף צילינדר בהקדם…

2..כניסה לדירה שכורה:

כשנכנסים לדירה שכורה ששכרתם ובמצב בו אינכם יודעים ומודעים למי מהדיירים הקודמים נמצא מפתח אל הדירה ,זהו הזמן מומלץ לברר עם בעל הדירה מתי לאחרונה הוחלף צילינדר בדלת הדירה , והאם למי מהדיירים הקודמים  יש מפתח, בהחלט קיים מצב בו יש מפתח לדייר קודם ובקלות יכול לאחר כניסתכם להגיע ולפתוח את דלת ביתכם לכן מומלץ להחליף צילינדר בהקדם, מה גם שבהחלט תוכלו לבקש מבעל הדירה להחליף את הצילינדר כחלק מההסכם בחוזה והתשלום יחול על בעל הדירה

3..עזיבה של שוכרים את הדירה בבעלותכם

כיום תחלופת שוכרים בדירות שכורות הינה גבוהה שוכרים מגעים לשנה ולפעמים אף לחודשים בודדים, לכן מומלץ עם עזיבת השוכרים את הדירה מומלץ להחליף צילינדר לאחר עזיבתם כך תוכלו להיות בטוחים כי רק לכם יש מפתח אל דירתכם החלפת צילינדר הינה הפעולה הנכונה במקרה זה .

4..אובדן מפתחות

למי לא קורה שהילד מאבד את המפתח לדירה אם בביה’ס בגן או בחצר , לא פעם דווקא המבוגרים מבני הבת מאבדים מפתחות, לכן במצב שכזה מומלץ להחליף צילינדר בדלת בית בהקדם האפשרי,אין לנו לדעת מי מצא את המפתחות ואלו אמצעי זיהו היו מוצמדים למפתחות הבית ולא מן הנמנע וקרו מקרים בעבר בהם המפתח לא אבד אלא נגנב והגנב מחכה לשעת כושר להיכנס אל ביתכם מומלץ להחליף בהקדם צילינדר

סוגי צילינדרים להחלפה

החלפת צילינדר לדלת כניסה

רוב הצילינדרים הקיימים בישראל המיועדים לדלת כניסה הינם צילינדרים בתוצרת גלגל שיניים אשר מנעים את המנגנון ובעזרתו מניעים את הבריחים, זהו צילינדר המניע מספר בריחים לכן תוצרתו מסייעת להניע בריחים מרובים במינימום מאמץ,צילינדר זה הוא הנפוץ בישראל אך נדיר למצוא אותו במדינות העולם, תוכלו לבחור צילינדר לדלת הכניסה במספר טווחי מחיר ורמות אבטחה ככלל ככל שהצילינדר יקר יותר כך הינו מאובטח יותר תוכלו להתיעץ עימי בחינם וללא כל התחיבות על הצילינדר המתאים ביותר עבורכם, הצילינדרים המומלצים הינם צילינדרים מבית מולטילוק,רב בריח,ואלבה אלו צילינדרים בטוחים ומומלצים אשר מיוצרים על ידי חברות גדולות ומוכרות , מחיר החלפת צילינדר נע בין 300-700 ש’ח.

החלפת צילינדר לדלת אלומניום

צילינדר לדלת אלומיניום הינו צילינדר לשונית פשוט ביותר בעל 6 פינים בטור בעל אבטחה נמוכה יחסית והינו משמש לרוב בדלתות לכניסה ללובי בנין  חנויות משרדים ובדלתות עץ אש ופנים החלפת צילינדר מעין זה נעה בין 200 ש’ח עד 350 ש’ח.

התקנת צילינדר ביומטרי חכם

זו הוי מערכת אלקטרונית אשר מנצלת את הצילינדר הקיים או שמספקת בתוכה צילינדר תואם על מנת להפוך את דלת ביתכם לחכמה יותר ומאפשרת לכם להיכנס הביתה באמצעים ביומטרים ואלקטרונים כגון : כניסה בטביעת אצבע קוד או שלט חיישן קירבה וגם אפליקציה לפני רכישת צילינדר חכם מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע על המערכת אשר תתאים לדלת ביתכם ותספק את ההגנה הנוחות הגבוהים ביותר מחיר צילינדר חכם המגיע כמערכת נע בין 1600-4500 תלוי בסוג הדלת והמערכת .

כל המחירים כוללים מע'מ כחוק

לפרטים נוספים:

סרטון הדרכה להחלפת צילינדר

חייגו עכשיו ונגיע תוך 20 דקות!

שאלות נפוצות בנושא החלפת צילינדר

האם אפשר להחליף צילינדר לבד ללא מנעולן ?

תשובה:  בקצרה התשובה היא כן . עם הכלים הנכונים וידיים טובות ניתן להחליף צילינדר באופן עצמאי ולא חסר סרטונים שמדריכים על תהליך החלפת הצילינדר .

אך האם זה משתלם ? ככל לא כל כך מהסיבה הפשוטה הצילינדרים הנמכרים בטמבוריות למינהים נמכרות בטווח  מחירים של 200 ש’ח וכיום עלות התקנת צילינדר אצלנו הינו 350 כך בתוספת קטנה אתם מקבלים מנעולן מורשה שמבצע את ההחלפה עם הכלים הנכונים ובזמן קצר.

האם יש אחריות על החלפת צילינדר ?

תשובה: בוודאי אצל נתי המנעולן כל הצילינדרים מגיעים עם אחריות של 6 חודשיים גם על ההתקנה וגם על הצילינדר , כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון 

איזה צילינדר אתה ממליץ לי להתקין?

תשובה: כל צילינדר אשר עמיד לפריצה שקטה מהסיבה הפשוטה , בסופו של דבר כל צילינדר ניתן לפרוץ , כשגנב או שודד מגיע אל דלתי ביתנו ומזהה צילינדר בעל אבטחה גבוהה המוגן נגד פריצות שקטות יעדיף לעבור אל הדירה הבאה הוא אינו רוצה לבצע קדיחה רועשת ובכך להעיר את השכנים שיזמינו משטרה לכן צילינדר בעל הגנה נגד פריצה שקטה הינו מומלץ ביותר ובטווח מחירים הגיוני הנע בין 450-650 ש’ח כמובן שישנם צילינדרים מוגנים עוד יותר ויקרים בהרבה אך לטעמי אם אין בביתכם אומנות יקרה או תכולה שוות ערך מעל ההממוצע אין טעם להשקיע אלפי שקלים בצילינדר יקר .

כמה מפתחות מגיע עם הצילנדר החדש?

תשובה : ברוב הצילינדרים מגיע באריזה 5 מפתחות אך ישנן צילינדרים מיוחדים המגיעים עם 3 או מפתח אחד בלבד על כל פנים נתי המנעולן ישמח לבצע עבורכם שיכפול מפתחות נוספים לצילינדר קיים או לחדש שאך התקנתם.

 

דילוג לתוכן