מנעול ENTER

מערכת הנעילה ENTR הינה מערכת מתקדמת אשר מתאימה כמעט לכל סוגי הדלתות, היא מותקנת על דלת הכניסה והופכת אותה לחכמה והיא מופעלת במגוון אפשרויות לפתיחה ונעילה:

• באמצעות הסמארטפון.
• קורא טביעת אצבע ביומטרי.
• קודן מספרים.
• שלט רחוק.

מנעול חכם אנטר מעניק שליטה, נוחות ובטחון ההופך את דלת הבית לחכמה ומוגנת עם נעילה ופתיחה מבוקרת, שילוב מנצח עם צילינדר מולטילוק MT5 המתקדם ביותר בעולם אשר מספק הגנה בטחון וקדמה טכנולוגית ברמה הגבוה ביותר.

לפרטים נוספים:

נית לשלם בכרטיס אשראי

cartis ashrai

קפיצה טכנולוגית במאה העשרים ואחת

במאה ה-21 התקדמות הטכנולגיה והמדע הביא עימו בשורה גדולה לאנושות ולשיפור איכות חיינו.

מסמארטפון ועד בית חכם האפשרות להחזיק מחשב לכל דבר וענין בכף יידנו . היא קפיצה טכנולגית עצומה בעשורים האחרונים .

עם הקפיצה הטכנולוגית גם הבית של השתדרג והפך לחכם .

כיום לאחר הבתבגרות הטכולוגיה מיזעור הרכיבים ושיפור עצום באבטחת התקשורת האלחוטית ניתן לדעת בוודאות שאם מתקינים מנעול חכם  אנטר ביומטרי אנו בייתנו והבני משפחתינו מוגנים ב100 אחוז

 

קצת על מנעול חכם אנטר

מערכת הנעילה החכמה אנטר של מולטילוק פותחה כאן בישראל בעיר יבנה בשנת 2015.

ומאז המערכת מקבלת שיפרים ושידרוגים הן ברמת החומרה והן בתוכנה ופרוטקלי האבטחה.

המנעול החכם של אנטר משמש בעיקר את משקי הבית בישראל על מנת לנעןל ולפתוח את דלת ביתם בנוחות ובביטחון מקסימלים.

השיוש באנטר מתאפשר בכמה אמצעים שונים ומאובטחים .

ניתן להיכנס לבית באמצעות שלט,קוד,טביעת אצבע, ואפליקציה

כמו כן ניתן להגדיר למערכת מפתח אלקטרוני זמני שישמש נותן שירות במגיע לביתכם כדוגמת ,מנקה,שליח, טכנאי ועוד..

המנעול החכם מאפשר לבאי הבית כניסה נוחה , כמו כן המערכת יודעת לזהות שהדלת טרוקה ולבצע נעילה אוטומטית. כך שתמיד הדלת נעולה והראש שלכם שקט.

מערכת אנטר הינה אלחוטית לחלוטין ואין צורך לבצע שינויים בדלת.ניתן לנייד אותה מדירה לדירה כך שתשרת אתכם נאמנה שנים רבות.

המערכת פועלת באמצעות סוללה נטעת שיש צורך לטעון פעם בחצי שנה. אנטר יודעת להתריע לכם באמצעות האפליקיצה 1000 סגירות ופתיחות מראש על הצורך לטעון את הסוללה

 

 

5/5

נוחות : מספר רב של אופציות פתיחה ונעילה-קוד-טביעת אצבע -שלט-אפליקציה אין צורך עוד לדאוג מאיבוד מפתחות לבית או שהילד שוב שכח לקחת מפתח 

אופציה נוספת ומעולה של המערכת היא העברת מפתח זמני וקצוב ביום שעה וזמן למנקה לטכנאי או לשליח

נעילת בריחים אוטומטית עם טריקת הדלת הסוף לשאלה האם נעלנו או לא

ביטחון: שמה של מולטילוק בעולם הדלתות והבטחה לבית הולך לפניה חברה ישראלית אמינה בעלת ניסיון רב בפיתוח וייצור מערכות נעילה ואבטחה 

עם אנטר מולטילוק הלכו צעד ענק קדימה הן בפיתוח הנדסת אנוש והן באבטחה 

מולטילוק מספקת עם מערכת אנטר את הצילינדר המאובטח בשוק mtl-800  מונע 100 אחוז פריצה שקטה 

מידע נוסף על אנטר

1. הקדמה: Enter הוא מנעול חכם לדלת שנוצר על ידי Mul-t-lock. זהו המנעול החכם הטוב ביותר בשוק ומתאים לכל הדלתות בישראל.
Enter הוא מנעול חכם לדלת שנוצר על ידי Mul-t-lock. זהו המנעול החכם הטוב ביותר בשוק ומתאים לכל הדלתות בישראל.
2. מה זה Enter?: Enter הוא מנעול חכם לדלת המאפשר לך להיכנס לביתך ללא מפתח. זה נוח וקל לשימוש.
Enter מאפשר לך להיכנס לביתך ללא מפתח או כל סוג אחר של בקרת גישה. זה סופר נוח וקל לשימוש. החברה מוכרת את מנעול הדלת Enter בישראל, ארה”ב וקנדה, כך שאינך צריך לסחוב איתך מפתח.
3. איך Enter עובד?: Enter משתמש בצילינדר כדי להחליף את מנעול הדלת הקיים שלך. זה פשוט להתקנה וניתן להשתמש בו עם כל סוג דלת.
Enter הוא מנעול חכם לדלת שנוצר על ידי Mul-t–look. המנעול עובד עם כל סוג דלת. פשוט הכנס את הצילינדר ולחץ על כפתור האיפוס, ואתה מוכן לצאת לדרך.
4. מהם היתרונות בשימוש ב-Enter?: Enter מאובטח יותר ממנעול דלת מסורתי ונוח לשימוש. זה יכול לשמש גם כדי לפתוח את הדלת שלך מהסמארטפון שלך.
Enter הוא מנעול הדלת הטוב ביותר בשוק. הוא בטוח יותר ממנעול דלת מסורתי, והוא נוח לשימוש. זה יכול לשמש גם כדי לפתוח את הדלת שלך מהסמארטפון שלך.
Enter הוא אחד ממנעולי הדלתות המאובטחים בשוק. זה יכול לשמש כדי לנעול את הדלת שלך מכל מקום עם חיבור לאינטרנט, או לפתוח את הדלת שלך מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.
Enter עוזר לך לשמור על הבית שלך בטוח ומאובטח, וזה מקל עליך לנהל את הפעילויות היומיומיות בבית. הדגם החדש תוכנן בטכנולוגיה חדשה שמגינה לא רק על המשתמש, אלא גם על בני משפחתו אם במקרה ייקלעו לצרות במהלך פריצה.
עד כה, Enter הוכר כאחד המוצרים המאובטחים ביותר לאבטחת בית הקיימים בשוק כיום.
5. כמה עולה Enter?: Enter הוא מוצר פרימיום ומתומחר בהתאם. זה שווה את ההשקעה בגלל הביטחון והנוחות שהוא מספק.
Enter הוא מוצר פרימיום ומתומחר בהתאם. זה שווה את ההשקעה בגלל הביטחון והנוחות שהוא מספק.
מנהלת החברה המציעה מערכות כניסה ליותר מ-100 בתים, קרן בישראל מאמינם שמנעולים באיכות גבוהה הם חיוניים לא פחות בכל הנוגע לאבטחת הבית. מנעול הצילינדר האיכותי של Enter נותן למשתמשים שקט נפשי, גם כשהם נהנים מכל מה שיש לאנטר להציע.
בנוסף לתכונות המרשימות שלו, אנטר מתגאה גם בעיצוב נהדר. המנעול ישלים כל תפאורה בבית שלך ועדיין קל מאוד לעיניים. כדי להקל על הכניסה לביתכם, Enter משתמשת בערכת צבעים אלגנטית שתשלים כל תפאורה בבית שלכם.
6. היכן ניתן לקנות את Enter?: Enter זמין לרכישה באינטרנט ובקמעונאים נבחרים בישראל.
אנטר הוא מנעול הדלת החכם הראשון בעולם המתאים לכל דלת בישראל. יש לו קורא כרטיסים משולב כך שאינך צריך לשאת טלפון פיזי, והוא סופר קל להתקנה. אתה יכול להשתמש בו לעסקאות בנקאיות, פתיחת נעילת הבית שלך, או אפילו החלפת המנעולים במכונית שלך (אנחנו נראה לך איך בסרטון זה).
Enter זמין למכירה באינטרנט ובקמעונאים נבחרים בישראל. אז אם יש לך לקוח שרוצה לרכוש את Enter אבל לא רוצה לקנות ממנו – אחת הדרכים לעשות זאת היא לשלוח לו אימייל שאומר, “אודה מאוד אם תוכל למלא את הטופס למטה ולתת אנחנו מודעים לכמה אנשים הזמינו”. הלקוח לא צריך למלא הרבה – רק אימייל כללי כמו [email protected] או [email protected] יעשה זאת, שיאפשר לו לדעת כמה מחבריו הזמינו את Enter.
7. מסקנה: אנטר הוא המנעול החכם הטוב ביותר בשוק ומושלם למי שמחפש שדרוג ממנעול דלת מסורתי. זה קל להתקנה, נוח לשימוש ומספק שקט נפשי עם תכונות האבטחה שלו.
Enter הוא המנעול החכם הטוב ביותר בשוק והוא מושלם למי שמחפש שדרוג ממנעול דלת מסורתי. זה קל להתקנה, נוח לשימוש ומספק שקט נפשי עם תכונות האבטחה שלו.

דילוג לתוכן