מנעול כספת

לביטחון אבסולוטי בבית !

למה לבחור במנעול הכספת?

מנעול כספת הינו מנעול בריחים נוסף המותקן בחלקה העליון של הדלת ומעניק אבטחה משמעותית נוספת לדלת, המנעול מספק הגנה מיטבית ומונע 99% אחוז ממקרי הפריצה, שכן הוא מובנה בגוף הדלת כך שהצילינדר אינו בולט, כתוצאה הוא הופך לבלתי פריץ.

נעילה ופתיחה של הדלת מתבצעת באמצעות מפתח דו כיווני כפול שיניים, בשימושו מחדיר שלושה בריחים עבים במיוחד למשקוף הדלת, בעת ניסיון פריצה הדיסקיות ננעלות בצורה כזו שתוקעת את המנעול ואינה מאפשרת פריצה.

ההתקנה מתבצעת ע"י מנעולן מקצועי מוסמך משטרת ישראל, שכן יש צורך בשימוש בכלים מיוחדים לקדיחת חורים מתאימים במשקוף הדלת לכניסת הבריחים.

מנעול הכספת הינו בעל בריחים מאסיביים אשר יבטיחו לכם שינה ערבה ובטחון מקסימלי כאשר הוא מספק את הפתרון היעיל והבטוח ביותר לדלת הכניסה שלכם.

ביטחון ביטחון וביטחון !

כעת במבצע מיוחד ללקוחיתנו במחיר הנמוך בארץ!

550 ₪ בלבד כולל התקנה ועבודה!

כשזה נוגע לביטחון שלכם ושל ילדיכם אל תתפשרו!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנעול הכספת.

לפרטים נוספים:

מנעול כספת יתרונות וחסרונות

כשמגיעים לשאלה האם להתקין מנעול כספת לדלת של רב בריח או ג'ואל ההתלבות היא מה היתרון בעצם של מנעול הכספת שנתקין והאם הוא יוסיף לביטחון לביתנו,

היתרון העצום ביותר בהתקנת מנעול כספת הינו מספר הבריחים שאנו מוסיפים לדלת הכניסה, רוב דלתות הכניסה העשויות מפלדה בישראל יש 4 בריחים, שהם בריח ראשי בריח עליון בריח תחתון ובריח צידי למשקוף נגדי, בהתקנת מנעול כספת אנו מוסיפים עוד 3 בריחים הנכנסים למשקוף הדלת ובכך מוסיפים ביטחון נוסף,

פורץ המגיע ל דלת ביתנו ונתקל במנעול כספת ב99 אחוז מהמקרים הפורץ יעדיף לעבור לדלת הבאה מהסיבה הפשוטה שמנעול כספת בנוי כך שפריצתו קשה מאוד ומצריכה מאמץ כביר מצד הפורץ על מנת לפרוץ את מנעול הכספת . 

דילוג לתוכן